בריאות הגוף שלנו היא לרוב הדבר הכי חשוב בחיינו. כאשר אנחנו לא בקו הבריאות אנחנו סובלים מאוד מכאב פיזי וחרדות. באופן טבעי אנחנו פונים לרופאים בשביל שהם ישקיטו את הפחדים שלנו ויעזרו לנו לשוב לקו הבריאות. כאשר אנחנו מגלים שסמכנו על הרופאים שלנו לשווא ושהם נהגו במהלך הטיפול בנו בצורה לקויה תחושת הבגידה שלנו היא גדולה – עו”ד נזקי גוף יעזור לנו לתבוע את הצדק שמגיע לנו במקרים שכאלו.

כיצד יסייע לנו עורך דין נזקי גוף?

טיפול רפואי לקוי עשוי לגרום לנזק כבד מבחינה נפשית וגופנית ואף עלול במקרים קיצוניים לשבש את איכות החיים שלנו ואף לסכנם. במקרה שחווינו על בשרנו מקרה שכזה כדאי לנו לפנות לעורכי דין שתחום ההתמחות שלהם הוא נזקי גוף.

ישנם כמה סוגים של תביעות על נזקי גוף שונים. עו”ד מנוסה בתחום יכול לעזור לנו מאוד כאשר אנחנו מגלים שבזמן הניתוח שעברנו בבית החולים הצוות הרפואי טיפל בנו ברשלנות בין אם מדובר בתפירה לא נכונה של הפצע שלנו, זמן תגובה לא נכון של הגורמים הרלוונטיים ועוד. במקרה שגילנו שהרופא המנתח טיפל בנו ברשלנות יש לנו כל זכות לתבוע ממנו פיצויים בבית המשפט בהליך אזרחי של תביעת נזיקין.

תחום נוסף שנזקי גוף יכולה להיות בו בעלת תוצאות הרסניות הוא כל תחום הרשלנות בהיריון ובלידה. כאשר ילד בא לעולם השמחה שלנו היא גדולה. לעתים שמחה זו מהולה בצער כי בזמן הלידה נגרם לתינוק הרך שלנו נזק. רשלנות של רופאי נשים ומיילדים יכולה לכלול טיפול לא נכון באם וטיפול לא נכון בתינוק. במקרה שהלידה שלנו לא עברה בצורה חלקה ונגרם לנו נזק גופני עלינו לבדוק באמצעות עו”ד נזקי גוף האם סבלנו מרשלנות ומענה לקוי ואם כן איזה פיצוי מגיע לנו.

עו”ד נזקי הגוף ילווה לכם לאורך כל התהליך

אחד התחומים הכי נפוצים שבו נגרמים נזקים בלתי הפיכים לגוף שלנו הוא שייך גם הוא לעולם הרפואה והוא קשור לאבחון לא נכון או אבחון רשלני של מצבים רפואיים. אבחנה מוקדמת יכולה להציל חיים בעוד שאבחנה לא נכונה יכולה להביא למוות. במקרה שאבחנו אותנו או אדם קרוב לנו בצורה לא נכונה ורשלנית עלינו לתבוע את הרופא המטפל ולו רק למניעת נזק למטופלים נוספים שלו. עו”ד נזקי גוף יסייע לנו לקבל חוות דעת רפואיות נוספות ולבדוק מבחינה משפטית האם אכן הליך האבחנה הרפואית שעברנו היה שגוי ורשלני.

משרדינו מתמחה בתחום נזקי הגוף מזה שנים רבות ואנשינו מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחום – מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים ולכל שאלה בנושא.