רשלנות רפואית זאת המומחיות שלנו

  • משרדנו עוסק ברשלנות רפואית ובעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום זה.
  • המשרד מייצג אלפי נפגעי רשלנות רפואית, בהם מקרים רבים של נזקים קשים והשיג ללקוחותיו פיצויים בשווי של עשרות מליוני שקלים.
  • לרשות המשרד מומחים מהשורה הראשונה בכל התחומים הרפואיים, לצורך קבלת ייעוץ והגשת חוות דעת להוכחת התביעה.
  • צוות המשרד עומד לרשות הלקוחות, עד למיצוי מלוא זכויותיהם, תוך מתן שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח.
  • מטרתנו הינה השגת הפיצוי הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר. התשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד.

השלבים בהגשת תביעה בגין רשלנות רפואית:

פגישת ייעוץ עם עורך דין

פגישת הייעוץ הראשונית במשרדנו איננה כרוכה בעלות.

במסגרת הפגישה, נעבור על השתלשלות האירועים, מה הוביל לטיפול הרפואי שניתן, מה התרחש במהלכו ומה הנזק שנגרם לך.

יש להביא לפגישת הייעוץ את מלוא החומר הרפואי הרלוונטי, זאת בכדי לאפשר לנו לקבל תמונה רחבה ככל האפשר, של המקרה.

איסוף הנתונים והערכת התיק

אנו דואגים לאיסוף חומר רפואי רלוונטי מגורמים שונים וביניהם בתי חולים, קופות חולים, המוסד לביטוח לאומי וכו'.

לאחר איסוף החומר, אנו בוחנים את היתכנותה של הגשת תביעת רשלנות, זאת באמצעות בחינת הנסיבות הספציפיות של המקרה, מכלול החומר הרפואי, הספרות המקצועית, פסיקת בתי המשפט והתייעצות עם המומחים הרפואיים מטעמנו.

הגשת התביעה

אנו פועלים מול מיטב המומחים להכנת חוות דעת רפואית או מספר חוות דעת, ככל הנדרש להוכחת הרשלנות וגובה הנזק ומגישים את התביעה לבית המשפט.

במקביל להגשת התביעה מנוהל משא ומתן מול חברת הביטוח, המבטחת את הגורם הרפואי, כנגדו הוגשה התביעה. מטרתנו היא להשיג את התוצאה הטובה ביותר, כלומר סכום הפיצוי הגבוה ביותר, בטווח הזמן הקצר ביותר.

תביעת רשלנות רפואית

תביעת רשלנות רפואית היא תביעה המוגשת בגין נזק גופני ו/או נפשי שנגרם למטופל כתוצאה מטיפול רפואי רשלני, כנגד הגורמים המקצועיים אשר הגישו את הטיפול ו/או היו מעורבים בהליך. חשוב להדגיש, כי לא כל נזק שנגרם במהלך טיפול רפואי מהווה רשלנות רפואית והוכחתה של רשלנות זו הינה תהליך מורכב, המחייב ידע מעמיק ונרחב בתחום.

תביעה זו אינה קלה להוכחה ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של עו”ד המתמחה בתחום, עוד בשלב מוקדם ככל הניתן. כמו כן חשוב לזכור ולאסוף את כל האסמכתאות והתיעוד הרפואי, הקבלות, חוות הדעת, וכך גם כל פרט קטן אשר יהיה עשוי אולי לסייע בהוכחת הנזק אשר נגרם לתובע.

בכדי שבית המשפט ישתכנע כי בתביעה מסוימת אכן קיים יסוד לעוולת הרשלנות, דבר אשר יעניק לתובע פיצוי וסעד לנזק אשר נגרם לו, יהיה על עורך דינו להסתמך על החוק והפסיקה ולהוכיח באמצעות התיעוד הרפואי שלפניו וחוות דעת מומחים, כי החלטתו של הרופא בעת האבחון או הטיפול אשר העניק לתובע, היא זו אשר חרצה את גורלו וגרמה לנזקיו.

בית המשפט יבחן מספר שאלות בכדי להכריע כל מקרה ומקרה, ובהן גם האם הנתבע חב בחובת זהירות כלפי התובע, האם הנתבע סטה מרמת הזהירות אשר מוטלת עליו והאם הפר אותה, וכמובן האם הפרת חובת הזהירות היא זו אשר גרמה לנזקי התובע.

ברגע בו יענה בית המשפט על השאלה האחרונה בחיוב הרי שהתביעה תתקבל ובית המשפט יפסוק את סכום הפיצוי הכספי אשר לו זכאי התובע בגין נזקיו. יש לציין כי מדובר לא רק בפיצוי בגין הנזקים אשר נגרמו לתובע מאז הפגיעה אלא גם בנזקים עתידיים כמו הפסד השתכרות עתידית, פיצוי בגין כאב וסבל, הוצאות נסיעה, הוצאות בגין עזרת צד שלישי אשר נחוצה לנפגע, ועוד.

תקופת ההתיישנות בגין תביעה לרשלנות רפואית עומדת הינה 7 שנים מיום קבלת הטיפול הרפואי הרשלני או מהיום בו נתגלה לראשונה הנזק.

במקרה בו התובע הינו קטין הרי שיוכל להגיש את התביעה עד הגיעו לגיל 25. מאחר ולא פשוט כלל ועיקר להוכיח את התקיימותה של עוולת הרשלנות הרפואית, הרי שחשוב להיוועץ ולהיעזר בשירותיו של עו”ד מנוסה בתחום אשר יבדוק ביסודיות את היתכנות התביעה וסיכוייה המשפטיים.

במסגרת בחינת היתכנות התביעה וסיכוייה, אנו בודקים:

א. האם נגרם נזק – נזק משמעותו לא נזק מינימלי חולף, אלא נזק אשר הותיר נכות רפואית.
ב. האם ניתן להוכיח כי הגורם המטפל סטה מהסטנדרט הרפואי הנדרש. כלומר, האם ניתן להוכיח כי הגורם הרפואי פעל בצורה לקויה בטיפול בנפגע.
ג. האם הרשלנות של הגורם המטפל היא זו שהובילה לנזק.

משרד עורכי דין אייל בן ישי הינו בעל ניסיון רב בהגשת תביעות רשלנות רפואית וייצוג נפגעים תוך ליווי צמוד של רופאים ומומחים מובילים בתחומם, לצורך הוכחת הרשלנות והנזקים אשר נגרמו בגינה.

שכר הטרחה אשר גובה המשרד משולם רק בתום הטיפול בתביעה, מתוך סכום הפיצוי אשר יפסוק בית המשפט בתום ההליך.

במידה ונגרם לך נזק כתוצאה מטיפול רפואי, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית. צוות משרדנו בעל ניסיון רב וידע נרחב ועדכני בתחום הרפואה, הספרות המקצועית והפסיקה המשפטית. משרדנו ייצג ומייצג בתביעות רשלנות מורכבות כנגד כלל המוסדות הרפואיים בישראל, וכן כנגד רופאים פרטיים.

המשרד מתמחה בתביעות בגין רשלנות באבחון מומים בהריון, במהלך לידה ולאחריה. כמו כן, ברשלנות בניתוחים כירורגיים ופלסטיים וכתוצאה מאיחור באבחון ובטיפול במחלות, כגון מחלות סרטן, שבץ מוחי, התקפי לב ועוד.

אנו עובדים עם מיטב המומחים הרפואיים, לצורך ייעוץ והגשת חוות דעת לבית המשפט.

למשרדנו ניסיון ענף בניהול תביעות מול חברות הביטוח, משרד הבריאות ובבתי המשפט – אנו נלחמים בשבילך, הניסיון והמומחיות שלנו הם ההצלחה שלך!