תביעות ביטוח הינן תולדה של פגיעות גוף ורכוש אשר עשויות להיות, למצער, מנת חלקו של כל אחד מאיתנו. לעולם איננו יודעים מה יוליד יום ולכן רבים מאיתנו רוכשים פוליסות ביטוח כנגד סכנות של מחלות, נכות ואפילו מוות, של נזקי רכוש לבית או לנכס שברשותנו וכו’.

אלא שפעמים רבות מידי נדחות תביעות ביטוח ברגעי האמת הקשים, והמבוטח נותר חסר אונים מול הבירוקרטיה וחברות הביטוח המבקשות לחמוק מהגשת התשלומים המגיעים למבוטח, באמצעות הערמת קשיים. רובינו איננו מסוגלים להתמודד עם כך מה גם שאיננו בקיאים בנישה גדושת החוקים והסעיפים, אשר שמורה לאנשי המקצוע בתחום.

הקשיים שמערימים חברות הביטוח

חברות הביטוח מודעות לחוסר הבקיאות של האדם הסביר בדיני הביטוח במדינת ישראל ובתנאי הפוליסה אשר עליהם חתם בחוזה לפני זמן רב, ולכן הם מנצלים את המצוקה אף יותר ודורשים לא פעם מן המבוטחים לחתום על חוזים ומסמכים שונים כמו בדיקות פוליגרף או כתבי קבלה בהם הם מסכימים לקבל סכומים נמוכים בהרבה מהמגיע להם, אך ורק לצורך פשרה ועל מנת לזרז את מועד קבלת הכספים להם זקוקים המבוטחים.

החברות סומכות על כך שהמבוטחים יתייאשו מלהשיג את מבוקשם ובמרבית המקרים אכן מרימים המבוטחים את ידיהם ומוכנים לחתום על כל מסמך בכדי לסיים את הסאגה המתישה. ואולם במקרים אלו חסרים גם הדין וגם הצדק משום שהמבוטחים אינם זוכים למלוא התגמולים המגיעים להם, סכומים אשר יכולים להסתכם במאות אלפי שקלים, ולעתים גם אינם זוכים לתגמולים כלל לאחר שהם נדחים על ידי חברות הביטוח בתואנות שונות ומגוונות.

בשל כל אלה מומלץ לכם בכל מקרה בו הנכם סבורים כי מגיעים לכם כספי תגמולים, לפנות לעורך דין תביעות ביטוח, אשר הינו איש מקצוע מנוסה ומיומן בתחומו, ואשר יוכל לקדם את עניינכם, לדרוש ולהשיג את המגיע לכם, או להגדיל לאין שיעור את סכומי הפיצוי להם אתם זכאים.

משרד עורכי דין אייל בן ישי בעל ניסיון רב בהגשת תביעות ביטוח וייצוג המבוטח מול חברות הביטוח ובתי המשפט. שכר הטרחה אשר גובה המשרד משולם רק בתום הטיפול בתביעה, מתוך סכום הפיצוי אשר ישולם למבוטח.